9007 Kaffeservisdelar
17 delar, Kina. Höjd: 6-12cm
Såld: 100 kr
Såldes den 2 augusti 2021 -
3268 Kaffeservisdelar
24 delar, Blåvitt, Kina. Diameter: 15-20
Såld: 350 kr
Såldes den 30 juli 2018 -
2582 Kaffeservisdelar
6 del Kina [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Såld: 300 kr
Såldes den 2 juni 2008
6017 Kaffeservisdelar
Kina, 7 del
Såld: 100 kr
Såldes den 31 mars 2008 -
7129 Kaffeservisdelar
ca 30 st. Kina
Såld: 400 kr
Såldes den 2 september 2002